KF2EDG3.81-3P 3.81mm Space Terminal Connector lot(5 pcs)
Price:
0.27
Electronic Components Store for Everything!
9W G4 G9 COB LED Halogen Bulb AC110V/220V Home Light LED Dimmable Silica Gel Lamp
4W High Power Imitation Lumen RGBW Led Eight Feet 30mil 40mil 45mil
https://www.satistronics.com/web/image/product.template/6887/image_1920?unique=3487516
(0 review)
Not Available For Sale
(0.24 / Unit(s))
    This combination does not exist.
    Categories :
    Connector & Terminals
    SKU :
    Share :
    100% original guarantee