GX12-2/3/4/5/6/7 12mm Diameter Aviation Plug Socket Circular Connector
Price:
0.19
Electronic Components Store for Everything!
9W G4 G9 COB LED Halogen Bulb AC110V/220V Home Light LED Dimmable Silica Gel Lamp
4W High Power Imitation Lumen RGBW Led Eight Feet 30mil 40mil 45mil
https://www.satistronics.com/web/image/product.template/2609/image_1920?unique=7c4206f
(0 review)
Not Available For Sale
  • Type
  • Size
This combination does not exist.
Categories :
Connector & Terminals
SKU :
Share :
100% original guarantee