KF2EDGV-5.08 Open Terminal 5.08mm 2P-12P Straight Pin lot(10 pcs)
Price:
0.64
Electronic Components Store for Everything!
9W G4 G9 COB LED Halogen Bulb AC110V/220V Home Light LED Dimmable Silica Gel Lamp
4W High Power Imitation Lumen RGBW Led Eight Feet 30mil 40mil 45mil
https://www.satistronics.com/web/image/product.template/3090/image_1920?unique=3487516
(0 review)
Not Available For Sale
(0.31 / Unit(s))
  • Type
This combination does not exist.
Categories :
Connector & Terminals
SKU :
Share :
100% original guarantee